CZĘSTOCHOWA

ul. Kisielewskiego 18/28 B
42-215 Częstochowa
tel. +48 34 366 91 18
fax +48 34 366 91 13, biuro@inergis.pl

ODDZIAŁ KRAKÓW

ul. Sołtysowska 1 

31-589 Kraków
tel. 505 193 011, biuro2@inergis.pl
 

 

Gazele Biznesu

Profesjonalizm, rzetelność, innowacyjność oraz oddana grupa pracowników to fundamenty sukcesu spółki.
Ukoronowaniem bardzo dobrych wyników finansowych oraz sprawnego systemu zarządzania zasobami firmy jest zdobycie przez nas wysokiej pozycji wśród polskich firm budowlanych, a także otrzymanie prestiżowych nagród i wyróżnień.

pokaż więcej

Jurajski Produkt Roku 2012

W trakcie długoletniej działalności Spółka zdobyła wiele nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej wysoką pozycję wśród firm budowlanych na rynku regionalnym jak również ogólnopolskim.

W kolejnej XII już edycji konkursu otrzymaliśmy statuetkę za zajęcie pierwszego miejsca.
Nagrodę przyznano nam w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii za "zastosowanie Odnawialnych Źródeł Energii i TRIGENERACJI w szpitalu w Bochni".

pokaż więcej

Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR

W dniu 4 kwietnia 2012r. ogłoszono wyniki konkursu na ODPOWIEDZIALNYCH PRACODAWCÓW - Liderów HR 2012 roku.
Znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu.
Zostaliśmy docenieni za wysoką jakość zatrudnienia, przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, podnoszenie kawalifikacji pracowników, system motywacyjny, dynamikę zatrudnienia oraz reputację firmy.
Pracownicy to najcenniejszy kapitał naszej firmy.

Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011

W czwartej edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011 zostaliśmy nagrodzeni za „Inteligentne ekoenergetyczne systemy zarządzania budynkiem”.
17 stycznia 2012 roku w Katowicach odbyło się seminarium, na którym ogłoszono wyniki pierwszego regionalnego etapu konkursu oraz wręczono dyplomy.
Ogłoszenie ogólnopolskich wyników oraz wręczanie nagród „Krajowym Liderom Innowacji i Rozwoju” odbyło się 26 stycznia 2012 roku w Warszawie  – otrzymaliśmy  pierwszą nagrodę za „Innowacyjną usługę”.

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji

Po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę w XX już edycji konkursu Laury Umiejętności i Kompetencji 2011.

Zostaliśmy docenieni za "zbudowanie stabilnej, konkurencyjnej i innowacyjnej Firmy działającej w branży budowlano - instalacyjnej; za atrakcyjność, wysoką jakość i kompleksowość oferowanych usług; za stosowanie nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań technologicznych opartych o wykorzystanie alternatywnych źródeł energii; za dbałość ekologiczną poprzez realizację prośrodowiskowych inwestycji i zastosowanie proekologicznych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz za osiąganie dobrych wyników ekonomicznych."
 

pokaż więcej

Budowa Roku Podkarpacia 2011

05 czerwca 2012r. w Filharmonii Podkarpackiej odbyło się podsumowanie XII edycji konkursu ”Budowa Roku Podkarpacia 2011”.  Otrzymaliśmy nagrodę pierwszego stopnia oraz tytuł Budowa Roku Podkarpacia 2011 za realizację Kompleksowej Termomodernizacji Budynków Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.

Nagrody przyznawał Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Teraz Polska

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „TERAZ POLSKA” w 2011 roku przyznała nominację w kategorii „Najlepsza usługa” usłudze „Inteligentne ekoenergetyczne systemy zarządzania budynkiem” oferowanej przez firmę Wachelka INERGIS S.A.

Diamenty miesięcznika Forbes

W konkursie Diamenty miesięcznika FORBES otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii MŚP w regionie śląskim za rok 2007.
Jest ono przyznawane firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość.

Najlepsze Firmy 2007

W ratingu NAJLEPSZE FIRMY 2007 przygotowanym przez Gazetę Bankową oraz firmę Dun & Bradstreet znaleźliśmy się w grupie 25 najbardziej dynamicznych i rentownych firm w województwie śląskim.

Wehikuły Czasu

Wyróżnienie przyznane nam w 2007 roku za zajęcie czołowego miejsca w rankingu „Wehikuły Czasu” dla najbardziej wiarygodnych finansowo i najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking stworzyła Gazeta Prawna przy współpracy z firmą Dun & Bradstreet.