INERGIS Szukasz pracy – zostaw nam swoje CV :

Szukasz pracy – zostaw nam swoje CV

Jeżeli jesteś ambitny i szukasz ciekawej pracy w dobrze prosperującej firmie, wypełnij poniższy formularz i prześlij nam swoje CV.

 

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie, w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji.
  Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INERGIS S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat. Przysługuje mi prawo cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie (42-215) ul. Kisielewskiego 18/28B, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000387233, posiadają NIP 5730207319 i REGON 002751495.

  2. Kontakt w sprawie Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych – biuro@inergis.pl

  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych.

  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa oraz podmioty będące bezpośrednio zaangażowane w kontakt.

  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celów rekrutacyjnych.

  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu ich dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.