CZĘSTOCHOWA

ul. Kisielewskiego 18/28 B
42-215 Częstochowa
tel. +48 34 366 91 18
fax +48 34 366 91 13, biuro@inergis.pl

ODDZIAŁ KRAKÓW

ul. Sołtysowska 1

31-589 Kraków
tel. 505 193 011, biuro2@inergis.pl

Kierownik budowy/kontraktu z branży sanitarnej Miejsce pracy – Szwecja

Do obowiązków kierownika będzie należało między innymi:

- prowadzenie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu

- nadzór nad jakością i terminowością robót

- wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych

przepisów związanych z prawidłową realizacja i inwestycji

- koordynowanie prac podwykonawców i sił własnych na budowie

- odbiór robót

- ścisła współpraca z dyrekcją firmy w Polsce i kierownictwem reprezentującym firmę na rynku

skandynawskim

- kontakty z inwestorami na terenie Szwecji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności

instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,

wodociągowych i kanalizacyjnych

- doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy

- biegła znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w pracy na rynki skandynawskim, znajomość podstawowych przepisów prawa

skandynawskiego.

- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

- umiejętność sporządzania harmonogramów robót

- umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi

- samodzielność, dyspozycyjność

- gotowość wyjazdu do Szwecji

- prawo jazdy kategorii B
- mile widziane kontakty handlowe ze skandynawskimi firmami z branży instalacyjnej i budowlanej

- mile widziana umiejętność kosztorysowania ofert zgodnie z obowiązującymi normami.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej, istniejącej od 1988 roku, zatrudniającej ok. 100 osób

- pracę na terenie Skandynawii z krótkimi okresowymi zjazdami do siedziby w Częstochowie,

- zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu

- motywacyjny system wynagrodzeń

- współpraca z profesjonalną i doświadczoną kadrą zarządzającą i kierowniczą firmy

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód…)

- możliwość szkoleń

- pełna pomoc w zakresie technicznym, organizacyjnym i prawnym

- współpraca z przedstawicielami firmy działającymi na rynku skandynawskim

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@inergis.pl w tytule wpisując "Kierownik budowy-Szwecja”.

CV powinno zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Brygadzista/majster budowy (branża sanitarna)

Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków:

Wspomaganie kierownika budowy/kontraktu  w prowadzeniu inwestycji tj.:

·         planowanie i nadzorowanie jakości i terminowości robót,

·         koordynowanie pracy zespołu, przydzielanie zadań i kontrolowanie przestrzegania przepisów bhp przez pracowników,

·         przygotowywanie dokumentacji technicznej,

·         sporządzanie wycen,

·         inne prace zlecone przez kierownika budowy.

Wymagania:

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

·         doświadczenie na stanowisku brygadzisty/majstra w branży sanitarnej  lub pokrewnej  (mile widziane na rynku skandynawskim),

  • bardzo dobra znajomość branży w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej,
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
  • umiejętność czytania projektów technicznych,
  • znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office  i prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • gotowość do wyjazdu do Szwecji,
  • uprawnienia do kierowania robotami wod-kan. i c.o. (mile widziane).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na terenie Szwecji z krótkimi okresowymi zjazdami do Polski,
  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu w Szwecji,
  • współpracę z profesjonalną i doświadczoną kadrą zarządzającą i kierowniczą firmy,
  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@inergis.pl w tytule wpisując "Brygadzista/majster budowy - Szwecja".

Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Częstochowa,(delegacje)

  • wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych i technologicznych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie (mile widziane) w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,

  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej (mile widziana),

  • podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce,

  • posiadanie uprawnień spawacza elektrycznego lub gazowego (mile widziane)

  • dyspozycyjność,

  • dokładność i pracowitość,

  • odpowiedzialność, samodzielność,

  • umiejętność czytania projektów,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • uzgodniona forma zatrudnienia,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@inergis.pl

w tytule wpisując "Monter instalacji sanitarnych". CV powinno zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu

rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Szukasz pracy - zostaw nam swoje CV

Jeżeli jesteś ambitny i szukasz ciekawej pracy w dobrze prosperującej firmie, wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV.