CZĘSTOCHOWA

ul. Kisielewskiego 18/28 B
42-215 Częstochowa
tel. +48 34 366 91 18
fax +48 34 366 91 13, biuro@inergis.pl

ODDZIAŁ KRAKÓW

ul. Sołtysowska 1

31-589 Kraków
tel. 505 193 011, biuro2@inergis.pl

Majster Budowy - Roboty Ogólnobudowlane, Docieplenia

Majster Budowy – Roboty Ogólnobudowlane, Docieplenia

Miejsce pracy: Częstochowa i delegacje

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wykonywaniem prac ogólnobudowlanych oraz dociepleń i elewacji budynków użyteczności publicznej i jednorodzinnych.
  • organizowanie, kontrola jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem,
  • wykonywanie obmiarów robót oraz przygotowywanie zamówień,
  • rozliczanie wykonanych robót i dostaw  z podwykonawcami,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych,
  • przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami,
  • dbałość o przestrzeganie procedur bhp,
  • nadzór nad pracownikami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,
  • doświadczenie przy wykonywaniu dociepleń i elewacji budynków
  • prawo jazdy kat. B
  • dokładność i pracowitość,
  • odpowiedzialność,
  • możliwe delegacje

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,
  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,
  • uzgodniona forma zatrudnienia,
  • wynagrodzenie terminowo wypłacane,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@inergis.pl  w tytule wpisując "Majster Budowy".

CV powinno zawierać klauzulę:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co jednakże pozostaje bez wpływu na czynności podjęte przed jej cofnięciem."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Częstochowa,(delegacje)

  • wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych i technologicznych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie (mile widziane) w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,

  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej (mile widziana),

  • podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce,

  • dyspozycyjność,

  • odpowiedzialność, samodzielność,

  • umiejętność czytania projektów,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@inergis.pl

w tytule wpisując "Monter instalacji sanitarnych". CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co jednakże pozostaje bez wpływu na czynności podjęte przed jej cofnięciem.

Szukasz pracy - zostaw nam swoje CV

Jeżeli jesteś ambitny i szukasz ciekawej pracy w dobrze prosperującej firmie, wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie (42-215) ul. Kisielewskiego 18/28B, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000387233, posiadają NIP 5730207319 i REGON 002751495.

2.    Kontakt w sprawie Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych – biuro@inergis.pl

3.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu handlowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. stanowiącej samoistną przesłankę legalizującą przetwarzanie danych – usprawiedliwiony interes administratora danych.

4.    Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa oraz podmioty będące bezpośrednio zaangażowane w kontakt.

5.    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej do wiadomości wysłanej po przez formularz kontaktowy.

6.    Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu ich dalszego przetwarzania.

7.    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8.    Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.